Finansman Desteği

2plan bayilerinde bütçenize uygun , nakit akışınıza göre şekillendirebileceğiniz finansal çözümler sizleri bekliyor.

Finans Süreci

2plan stoklarında bulunan 10 yaşa kadar her türlü marka araca , 48 aya varan ödeme planı seçenekleri ile sahip olabileceksiniz.

Yasal mevzuatın getirdiği sınırlar çerçevesinde dönem sonunda % 40 a kadar varan balon ödeme ile düşük taksitlerle beğendiğiniz araca sahip olabilmenin tüm çözümleri 2planda .Ayrıca 6 aya kadar ötelemeli , dönemsel nakit akışınıza uygun olarak belirlenmiş kredi taksitleri ile zorlanmadan istediğiniz araba sizlerin olacak. Kısaca dönemsel geliri olanlar için , kazancına göre şekillendirilmiş ödeme planları ile araç sahibi olmak artık çok kolay.

2plan %90 a kadar 48 aya kadar vadeli kurumsal finansman çözümleri sunuyor…

Vergi levhası olan , bütün tüzel firmalar %90 a kadar 48 aya varan vadelerle şirketleri üzerine binek oto finansmanı sağlayabilir.

Yine burada da nakit akışınıza göre uygun balon ödemeli, dönemsel veya ödemesiz dönem opsiyonlu kredi paketleri ile hayal ettiğiniz binek otoya ulaşmanız çok kolay olacak .

2plan kredilendirme işlemi süreci nasıl oluyor:

  • 2plan bayimizde, ikinci el arabanızı beğeniyorsunuz
  • 2plan bayilerinde bulunan finans personeli, kullanmak istediğiniz 2. el taşıt kredisinin miktarı ve vadesine göre, size özel finans avantajları ile kredi seçenekleri sunuyor ve kampanyalı finans fırsatları hakkında bilgilendiriyor.
  • Seçeneğiniz doğrultusunda, kredi başvurusu yapılarak başvurunuzun onaylanmasıyla gerekli evraklar sizden temin ediliyor. Kredilendirme süreci, bankaya gitmenize gerek kalmadan, prosedürlerle zaman harcamadan ve yorulmadan, mümkün olan en hızlı şekilde bayide tamamlanıyor.
  • *Kredi ihtiyaçlarınız anlaşmalı olduğumuz Banka ve Finans Kurumları ile birlikte çözümlenmektedir.