Hakkımızda

 

İkinci Elde Tek Plan

Kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinen üstün hizmet anlayışına sahip 2plan, sektöründe 25 yıllık deneyimli ekibi ile Türkiye çapında oluşturduğu yaygın ve güçlü Yetkili Satıcı Teşkilatı ile ikinci el araç sektörünün temel taşlarından biri olarak hizmet vermektedir. İnovasyon konusundaki tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine özel çözüm önerileri ile yeni bir değer zinciri yaratmak üzere yola çıkan 2plan, hedefleri arasında ikinci el araç sektöründe, tedarikçiden müşteriye kadar uzanan süreçte şeffaflığı oluşturmak ve aynı zamanda tüm paydaşların katılımı ile tam donanımlı kurumsal bir düzen oluşturmaktır.

Vizyon

Sektörde rekabetçi gücümüz, güvenilirliğimiz, deneyimli insan kaynağımız, çevreye ve insan yaşamına duyarlılığımızla, müşterilerimize özel finansal çözüm önerilerimizi bütünleştirip farklılıklar yaratarak ilham verici ve liderlik eden bir marka olmak.

Misyon

Yeni nesil ikinci el araç piyasasının tüm değerlerine sahip çıkarak, yenilikçiliğe ve güvenilirliğe olan tutkumuzla müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunmak.