İkinci Elde İlk Plan

2plan

Otomobil alışveriş yapanları satıcılarla buluşturan önde gelen iki taraflı dijital otomotiv platformu

İkinci Elde İlk Plan

Kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinen üstün hizmet anlayışına sahip 2plan, sektöründe 25 yıllık deneyimli ekibi ile Türkiye çapında oluşturduğu yaygın ve güçlü Bayi Teşkilatı ile ikinci el araç sektörünün temel taşlarından biri olarak hizmet vermektedir. İnovasyon konusundaki tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine özel çözüm önerileri ile yeni bir değer zinciri yaratmak üzere yola çıkan 2plan, hedefleri arasında ikinci el araç sektöründe, tedarikçiden müşteriye kadar uzanan süreçte şeffaflığı oluşturmak ve aynı zamanda tüm paydaşların katılımı ile tam donanımlı kurumsal bir düzen oluşturmaktır.

Vizyon

Sektörde rekabetçi gücümüz, güvenilirliğimiz, deneyimli insan kaynağımız, çevreye ve insan yaşamına duyarlılığımızla, müşterilerimize özel finansal çözüm önerilerimizi bütünleştirip farklılıklar yaratarak ilham verici ve liderlik eden bir marka olmak.

Misyon

Yeni nesil ikinci el araç piyasasının tüm değerlerine sahip çıkarak, yenilikçiliğe ve güvenilirliğe olan tutkumuzla müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunmak.

NEDEN 2plan?

Geniş Araç Yelpazesi

Yetkili bayilerimizde farklı marka, model ve yaşta ikinci el araçlara rahatça ulaşabilirsiniz. Araç ekspertiz işlemleri tamamlanmış olarak teslim edilir.

Güvenli Platform

2plan.com.tr üzerinden bayilerimizde bulunan tüm araçlara erişebilirsiniz. 2plan.com.tr'de her şey hızlı, kolay ve sorunsuz olmaktan ibarettir.​

Sizinle İlgileniyoruz

Tüm ihtiyaçlarınız tek bir noktada. Finansman, garanti ve ekspertiz çözümleri sunuyoruz. Söz verdiğimizi teslim ediyoruz.

Neden Biz Çünkü;

Memnuniyetiniz, İtibarımız

Her marka araç

Aradığınız ikinci el araba, hangi segment, hangi marka olursa olsun; tüm araba markaları 2plan’da siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Ekspertiz

2plan bayilerinde ki araçlar ve ikinci el araba ilanlarımızı sizlerle buluşturmadan önce, detaylı ekspertiz sürecine tabi tutulmaktadır.

12 Ay Ek Garanti

Sizler için sunduğumuz 12 aya kadar varan uzatılmış garanti seçeneklerine sahip olarak aracınızı dahada keyifle kullanabilirsiniz.

Test Sürüşü

Beğendiğiniz araçla satış danışmanı eşliğinde test sürüşü yapabilirsiniz.

Finansman Desteği

2plan bayilerinde müşterilerimiz sadece ikinci el aracını tercih etmekle kalmıyor, aynı zamanda finansman desteği de alıyor.

Bayi Ağı

İkinci el araç alım ve satım süreçlerinde her geçen gün büyüyen yetkili bayilerinin uzmanlığı ve güvencesiyle hizmet veriyor.

Memnuniyetiniz, İtibarımız

İkinci Elde İlk Plan

Güçlü
Bayi Ağı

2plan kurduğu değer zinciri ve müşteri odaklılık ilkesi ile araç alım - satım sürecinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarının belirlenip karşılanmasıyla başlayan, satış sonrası hizmetlerle devam eden bu süreçlerin her noktasında müşterilerine "beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı" ile ayrıcalık yaşatmayı hedeflemektedir.